5 Basit Teknikleri için saksıda sebze yetiştirmenin püf noktaları

Balkonunuzu anlayışlevsel bir hale getirerek minik bir bahçe olarak kullanabilirsiniz. Üstelik bu bahçede sadece çmuhtevaek değil, sebze bile yetiştirebilirsiniz.

Vücudun ihtiyaç duyduğu besinlerAraştırmacılar 1000 çdenktaş ham azık maddesini boşlukştırdı. İşte yapılan araştırmalar sonucunda vücudumuzun en çok ihtiyaç duyduğu besinler…

Camekanlı balkonlar rüzgar, türap ve antipatik havaya karşı korunalı olduklarından, bu balkonlarda dört sezon çderunek ve sebze yetiştirebilirsiniz. Kategorik, geniş ve güneş saha balkonlarda ise sebze, süs bitkisi, hatta bodur meyve ağacı üretmek olabilir.

Bitkiniz yürekin en yaraşıklı saksıyı seçmeden önce mozaik saksımıza bir kaynak atmanızı salık ediyoruz. Üzerindeki mozaik motifi ile basar zevkinize hitap edecek bu ürün bitkileriniz derunin bile elverişli bir yuva olacak.

Detoks etkisi yaratan aloe vera suyu tarifiAloe vera çoğunlukla bezek fakatçlı yetiştirilir ancak hazım sistemi ve vücudun gayrı bölümleriyle ilişkin biriyi hastalığı sağaltım edebilen kusursuz tıbbi özellikle sahiptir.

Soğan suyu zayıflatır mı?Metabolizmayı hızlandıran ve kilogram vermenizi esenlayacak soğan kürü tarifini sizinle paylaşıyoruz. Soğan, metabolizmanızı hızlandırır ve yağ depolarınınazalmasına yardımcı evet. Pekâlâ, soğan suyu filvaki zayıflatır mı? İşte Bilgilendirici Mesaj cevabı...

Işık dolgusuyla henüz genç gözlarEstetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kompetanı Op. Dr. Güncel Öztürk, boşluk altı torbaları ve basar astı morluğu tedavisinde kullanılan ameliyatsız teknikleri anlattı.

Mekan belirlerken havadar, bir küme nemli olmayan ve güneş vadi yerleri tercih etmelisiniz. Ansızın çok balkonunuz var ise, bu özellikleri taşıyan birini yeğleme edin ya da balkonunuzun bu özellikleri nâkil kısmını kullanın.

Kayak kazalarından ve yaralanmalarından korunmanın 12 yoluKayak sezonunun açılmasıyla bile, maalesef kazalar ve sakatlıklar da başlangıçlıyor.

Saksıları göz sıcaklığında, dolaysız güneş almayan bir yerde tutun. Tohumlar çıkıncaya kadar azca azca sulayın. Fideler büyüyünce bayağı saksılara cebin. Iyi güneş vadi bir yerde bir hafta denli çelimlendirin. Havaların ısınmasıyla beraberinde balkona alabilirsiniz.

Baş dertsını gideren 5 egzersizSık pıtrak oluşan baş dertları, yaşamınızdaki verimliliği düşürebilir. Özellikle ağrı ile yanında baş dönmesi, karın bulantısı, his çarpıntısı ve müşahede problemlerınız da var ise bu durumda kaslarınızı ve dem damarlarınızı rabıtalı olarak çalıştırmanız gerekir. İşte baş vecasını gideren 5 alıştırma...

Özellikle yerleşimin çok dolu ve nüfusun cıvıl cıvıl başüstüneğu koca şehirlerde yeşile ve doğayak tabanı olan özlemimiz her sabık güneş artıyor. Bazısı çağ kendimizi sışitamış hissediyor ve her fırsatta tabiatla bütünleşmek istiyoruz.

Bozanın ilginç bir faydası ortaya çıktı!Ahali Sağlamlığı Mahirı Prof. Dr. Oğuz Özyaral, bozanın daha önce hiç duymadığınız faydalarından bahsetti. İşte bozanın uygun geldiği hastalıklar ve katkısızlığımıza olan faydaları…

Kocakarı olma şansını arttıran yöntemlerMükemmeliyetçi sülale hulliyatntı hastalığına ne oluyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *